Skype
Skype

Skip Navigation
 

Studio nagrań SzczecinPłatności on-lineWarto przeczytać
Odbiór osobisty
następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu płatności

SINGERTON
ul. Rydla 93, Szczecin
Pon. - Piąt.: 14.00 - 20.00
Sob. - Niedz.: nieczynne

Sonda
Czy śpiewać każdy może?
Tak
Nie

Słucham swojego głosu (kurs online)

Piosenki, podkłady muzyczne, ścieżki dźwiękowe, audiobooki, kursy... | Kursy, szkolenia | Emisja głosu

Koszyk


 Kup teraz

Produkt dostępny

natychmiastowa dostawa
po potwierdzeniu płatności
Cena:890.00PLN
Cena w kryptowalutach:
0.06725774 ETH | 15522185.07 CPT | 0.00348085 BTC

Producent: SINGERTON Agnieszka Śpiewak
Postać produktu: kurs online
Ilość w opakowaniu: 16 modułów
Dostępne wersje językowe:

Opinie o produkcie (0) →
Opinie o sklepie (15) →
SŁUCHAM SWOJEGO GŁOSU to połączenie głosu serca, umysłu i ciała.

Ten kurs to pewien etap, droga, której często się boimy, swego rodzaju terapia. Zazwyczaj nie zaglądamy w siebie i nie mamy świadomości jaki skarb się w nas kryje. Ten kurs to zwrócenie uwagi na swój naturalny głos zarówno ten zewnętrzny jak i wewnętrzny. To co mówimy i jak mówimy zdradza kim jesteśmy. Nie zdajemy sobie sprawy, że już po krótkiej rozmowie, po dosłownie kilku zdaniach a nawet kilku sekundach (pierwsze wrażenie) można zrozumieć z jaką osobowością ma się do czynienia. Doświadczenie nauczyło mnie, że większość ludzi nosi maski i skrywa to kim naprawdę jest. Głos jest czymś co wydobywa się z głębi. Głosu nie da się oszukać. Możemy mieć pewne spostrzeżenia patrząc na człowieka, ale to spostrzeżenie bardzo szybko może się zmienić, gdy ten ktoś zacznie do nas mówić. Często widzimy w programach telewizyjnych, jak na scenie staje „malutka” dziewczynka. Malutka, dopóki nie zacznie śpiewać.

Wszystko to, co przeszłam, wszystkie metody, kursy, spotkania, lekcje pozwoliły mi wiele zrozumieć i otworzyć oczy na siebie samą, ale też na innych. Dało mi to ogromną empatię i otwartość na drugiego człowieka. Obudziły się we mnie naturalne zdolności do słuchania i dostrzegania w innych tego, czego sami nie widzą. Dodatkowo moje nazwisko ŚPIEWAK zobowiązuje :)

Przez te wszystkie lata, od kiedy zaczęłam przygodę ze swoim głosem, zrozumiałam, że największe nasze wyzwanie, ale też największa blokada jest nie w samym głosie tylko w umyśle. Do tego dochodzi jeszcze płytki oddech i brak zrozumienia swojego ciała. Nie dość, że brak zrozumienia to nieumiejętność jego słuchania. Żyjemy często w swoich projekcjach umysłu, w tym, co danego dnia trzeba zrobić. Myślimy o obowiązkach, o pracy, o dzieciach. Ten nieustanny „speed” stwarza ogromne napięcia wewnątrz naszego ciała, skraca oddech nie mówiąc już o procesach chorobotwórczych. Relaksujemy się tylko na urlopie albo, gdy wyjdziemy „na miasto” ze znajomymi, najlepiej jeszcze popijając procentowe albo energetyzujące napoje. Zapomnieliśmy o czasach biesiadowania przy ognisku i wspólnych śpiewach. O cieszeniu się chwilą i radości z własnych pasji.Trzeba sobie to jasno powiedzieć. To nie jest program dla wszystkich. Nie każdy go potrzebuje i nie każdy jest gotowy na zmiany!

Podczas kursu uczymy się:
- harmonizacji ciała z oddechem,
- ćwiczeń oddechowych,
- połączenia naszego głosu z umysłu z głosem z serca,
- zrozumienia odrębności głosu z umysłu z głosem z serca i rozróżniania, który nam sprzyja a który przeszkadza,
- zatrzymanie i relaksacja - ćwiczenia z uważności i obserwacji własnych odczuć w ciele,
- rozśpiewanie i zabawy głosem,
- odkrywanie darów i talentów,
- odkrywania swojego głosu na nowo.

Dla kogo jest ten kurs? Odpowiedź na to znajdziesz w poniższym filmiku.

Jeśli nie lubisz czytać, zapraszam do wysłuchania nagrania z całym opisem kursu:Zwrócimy uwagę na to, że tradycja śpiewania i samo śpiewanie zostało troszkę wyparte z naszej kultury. Dziś uważamy, że śpiewać mogą tylko Ci, co mają talent albo Ci, co chcą zrobić karierę, ewentualnie Ci co się kształcą w tym kierunku. Śpiewanie dla samego śpiewania, dla zabawy, dla umilenia sobie czasu, na przykład przy codziennych obowiązkach domowych, zostało w dużej mierze zastąpione słuchaniem. Bardzo często zdarza się również, że nasi domownicy nas przed tym blokują wciąż powtarzając „proszę, już tylko nie śpiewaj”, „nie masz słuchu”, „fałszujesz”. Ci, co tego nie słuchają są wygranymi. Robią to dla siebie i się z tym dobrze czują. Rozluźnia ich to i daje wewnętrzną radość.

No właśnie wewnętrzna radość. Czy ona w tym szalonym świecie jest jeszcze ważna i zauważana. Czy zwracamy uwagę na to, co sprawia nam przyjemność i chcemy to robić bez patrzenia na zegarek, czy wrzuciliśmy to do szuflady zwanej „może kiedyś”, albo najbardziej znane „na emeryturze to ja zacznę żyć”. Pytanie tylko, czy dane będzie Ci dożyć. Ile jeszcze razy odłożysz swoje życie, swoje pasje na później, na kiedyś?

Czy wspominasz czasami czas, jako mały brzdąc nie przejmując się niczym, śpiewając pod nosem, skacząc po kałużach i biegając po drzewach czułeś motyle w brzuchu? Czy pamiętasz czasy rozpływania się w malowaniu, zatapiania się w pisaniu, czytaniu, wyszywaniu, robieniu na drutach? Czy pamiętasz, gdy w takim radosnym stanie wciąż wpadały Ci wspaniałe pomysły do głowy? Może mając już naście lat jednym z marzeń było zostać śpiewakiem, wokalistą, piosenkarzem… może mieć swój własny zespół a może być znanym lektorem w radio? Potem przyszła szara, smutna i trudna rzeczywistość. Może Twoi rodzice mieli lepszy plan na Twoje życie powtarzając, że z muzyki to się nie wyżyje. Może chciałeś zostać artystą i wolną duszą a trafiłeś do korporacji, która wpędziła Cię we wciąż pędzące koło? Może okoliczności życia poprowadziły inną drogą?

Tych przykładów można by mnożyć i mnożyć. Znam je z życia znajomych i własnej autopsji. Wiele z tego, o czym tu piszę to moje własne doświadczenia, moja własna droga. Kocham się uczyć i rozwijać i pokonywać swoje ograniczenia zarówno w obszarze głosu, ciała i umysłu. Jestem nauczycielem, muzykiem, psychologiem z zamiłowania, oddanym przyjacielem dzieci, dietetykiem i astrologiem. Praca z oddechem i głosem to moja wielka pasja. Uwielbiam patrzeć, gdy osoby pracujące nad swoją emisją głosu robią niesamowite postępy. Branie udziału w tym procesie to niezwykle inspirujące i satysfakcjonujące. Natomiast typowo o mnie przeczytasz w biografii. Może odnajdziesz w niej jakąś część swojej historii. Może zainspiruje Cię do zastanowienia się nad własnym życiem. Aby przejść do biografii kliknij tutaj. Jeśli chcesz zobaczyć jak śpiewają moi uczniowie zapraszam na stronę szkoły: tutaj.

Wróćmy do teraz. Jesteśmy świadkami jak świat się zatrzymał. Gdyby ktoś Ci powiedział, że coś takiego może się stać, nie uwierzyłbyś. A jednak się stało. Raptem z dnia na dzień świat się zatrzymał a my razem z nim. Zamknięci w domach, odłączeni od wszystkiego, z naszymi najbliższymi. Raptem trzeba było stać się kreatywnym by nie zwariować. Zająć czymś dzieci, dać im uwagę, pomóc przy lekcjach. Zauważyć, co jest w życiu ważne. Co straciliśmy a co nas ominęło a może, za czym tęsknimy i czego sobie odmawialiśmy. Zaczęto wszczepiać nam strach i lęk. Zaczęliśmy popadać w stany depresyjne. Nie można tym razem było udać się na terapię, szukać pomocy na zewnątrz. Ten czas spowodował, że część z nas zauważyła w końcu w lustrze SIEBIE! Czasami nawet niektórzy sami zaczęli ze sobą rozmawiać. Ja w tym czasie zostałam zaproszona do muzycznego wyzwania. Mój efekt możesz zobaczyć i posłuchać: tutaj.

Ten czas dał ogromne zrozumienie tym, którzy są gotowi na zmiany. Ja zrozumiałam, że nigdy nie nastanie taki czas, w którym uznam, że już jestem dość dobra. Zobaczyłam szklany sufit, który nigdy nie ma końca. Zawsze znajdę coś, co będę chciała poprawić, udoskonalić, zmienić. Nigdy nie nastanie taki dzień bym już wiedziała wszystko. Bym uznała, że teraz to ja już mogę dzielić się tym, czego się nauczyłam.

Mogę kolejne lata żyć chowając moje dary i talenty. Mogę też odważyć się i wyjść z tym do tych, którzy chcieliby coś zmienić i zacząć żyć inaczej. Mogę podzielić się tym, co mi pomogło i pomaga. Mogę już teraz zarażać muzyką nawet, jeśli nie jest to doskonałe. Bo zawsze znajdzie się ktoś lepszy i mądrzejszy. Jednak zrozumiałam, że to nie ma znaczenia. Już jestem gotowa by wyjść z chowania się za swoją niedoskonałością. Zawsze chciałam być wolna, niezależna i tworzyć, śpiewać, malować, grać. Od zawsze była i jest we mnie ogromna dusza artystyczna. To, co osiągnęłam zawdzięczam ogromnemu swojemu byczemu uporowi i sile woli, marzeniom i ludziom, którzy stanęli na mojej drodze.

W tym czasie dałam sobie czas na przemyślenia, na zatrzymanie się na zobaczenie, co ja mogę dać światu. To jest niczym moje dziecko, które się kształtuje i rozwija. To proces, który ma odkodowywać blokady i złe myślenie o sobie samym. To ma być lekkie, przyjemne, ale dające konkretne informacje i zadania. Stworzyłam ten kurs w zgodzie ze swoim wnętrzem, ze swoją naturą. Musiałam wrócić myślami do moich początków, do tego, co mnie najbardziej blokowało i wstrzymywało przed realizacją pasji. Uznałam, że bardzo ważne by ten proces przebiegał w komfortowych i intymnych warunkach. Dlatego też jest to forma nagranego przeze mnie materiału, który będzie pojawiał się w odstępie 2-3 dni od siebie. Tak by mieć czas na obycie się z tym i by tak ułożyć sobie plan dnia by mieć czas dla siebie. To proces, w którym jesteśmy w pewnym sensie grupą, ale nie oddziaływującą na siebie. Co mam na myśli. Od razu odpowiadam na pytanie czy powstanie grupa na fb.

Nie, ponieważ to jest głównie praca samego ze sobą. Z doświadczenia wiem, że większość z nas ma tendencję do porównywania się z innymi, do komentowania, dzielenia się swoimi spostrzeżeniami odnośnie ćwiczeń. To powoduje, że inna osoba może poczuć się gorsza, może zwątpić w siebie, w sens tego, że jest w tej grupie. Mogą pojawić się w głowie podpowiedzi typu: „co mnie podkusiłoby kupić ten kurs”, „przecież ja się nie nadaję by śpiewać”, „dla mnie te ćwiczenia są za trudne” itp.

Znacie to? Na większości kursów tak jest. Dlatego na tym etapie rezygnuję z tego bardzo świadomie. Może będzie kolejny poziom tego kursu i zdecydujemy wspólnie co zrobimy. Teraz zamknij oczy, zatrzymaj się na chwilę, wsłuchaj się w swoje ciało. Co ono do Ciebie mówi?
- Tak chcę tego spróbować.
- Chcę zacząć słuchać swojego własnego głosu.
- Tak chcę dobrze oddychać i głęboko.
- Pragnę wyciszyć umysł i mieć więcej radości z życia.
- Stać się, choć na chwilę z powrotem dzieckiem.
- Dać sobie trochę beztroski.
- Odważyć się zajrzeć pod swój własny dywan, co ja tam chowam i o czym zapomniałam.
- W szufladzie leżą teksty wierszy, piosenek, może w głowie są tysiące melodii a może serce aż się rwie, gdy słyszy słowo muzyka, głos, śpiew.

W życiu nie ma przypadków i zbiegów okoliczności. Wszystko co się nam przytrafia ma głęboki sens i znaczenie bez względu na trudność i wynikające z tej sytuacji emocje.

W 2020 roku powstał pomysł na warsztaty „Muzyczna podróż poprzez głos i ciało do świata relaksu”. Pierwsza edycja się odbyła, druga została z uwagi na sytuacje na świecie odwołana. Relację z pierwszej znajdziecie tutaj: szkola.singerton.pl

Zapraszam Cię na pokład w celu wypłynięcia w rejs by odkryć i usłyszeć Swój Głos. Ten kurs głównie kieruję do kobiet. Dlaczego? Ponieważ sama jestem kobietą i wiem jak inne jesteśmy niż mężczyźni. Jaka jest nasza psychika. Przyglądam się mężczyznom i oni działają trochę inaczej.

Oczywiście ufam, że z tego, co stworzyłam może skorzystać każdy i każdy na tyle, na ile poczuje i będzie chciał. Każdy z nas ma inne postrzeganie otoczenia, świata i swoich emocji. To wszystko, co tu powstało to moje doświadczenie. To, co przekazuję pomogło mi. Rozwijam się od 2000roku. I właśnie mija 20lat. Co prawda muzycznie dopiero od 13 lat.

Zawsze byłam osobą bardzo zamkniętą w sobie i skrytą. Szłam przez życie zbierając doświadczenia i chowałam je bardzo głęboko w środku. Bywało raz lepiej raz gorzej, ale nigdy jakoś nie było łatwo. Chyba taki los wybrałam. Jednak to zaczęło się zmieniać. Zaczęłam odkrywać, że to, co we mnie się dzieje jest spowodowane moim myśleniem i tylko moimi odczuciami. Przez wiele lat w skrytości zmagałam się ze swoimi destrukcyjnymi myślami i emocjami. To wszystko zabijało mnie od środka a na zewnątrz wydawało się, że jest ok. Nie dawałam po sobie poznać. Zawsze myślałam, że muszę być silna i nie okazywać słabości. Różne sytuacje życiowe rujnowały mnie od środka. Szczególnie cierpiałam gdy ludzie mnie krzywdzili i odrzucali. Teraz z perspektywy czasu wiem, że to dało mi jeszcze większą siłę. To też sprawiło, że miałam odwagę zajrzeć głęboko w siebie, zobaczyć siebie jako małą dziewczynkę i samej sobą się zaopiekować. Przestałam liczyć na innych i wzięłam odpowiedzialność za swoje życie. Każdą wolną chwilę przeznaczałam na rozwój i naukę. Każdego dnia uczę się czegoś nowego o SOBIE i też Cię do tego zachęcam.

Kurs SŁUCHAM SWOJEGO GŁOSU zawiera 15 modułów:
0) Wprowadzenie
1) Relaksacja i pierwsze ćwiczenia
2) Bądź sobą. Miejsce podjęcia świadomej decyzji
3) Wydobywamy dźwięki, ćwiczymy i idziemy do lasu
4) Rozluźniamy ciało i uczymy się uważności
5) Jak ważny jest oddech i ćwiczenia z oddechem
6) Ćwiczenia na automatyczną pracę przepony
7) Ćwiczenia ciąg dalszy.. Tym razem ćwiczenia gębusi
8) Praca z emocjami i wstęp do relaksacji
9) Relaksacja ciała i umysłu
10) Ćwiczenia oddechowe połączone z muzyką
11) Rozśpiewanie
12) Ucząc się od ptaków ćwiczenia i zabawa
13) Praca z wewnętrznym dzieckiem
14) Czas na GŁOS. Śpiewamy przykładowe piosenki
15) Podsumowanie i specjalne bonusy

Częstotliwość udostępniania kolejnych materiałów co 2-3 dni.
Na zakończenie kursu, po przejściu wszystkich modułów otrzymasz certyfikat.Dla kogo NIE jest ten kurs:
- Ten kurs nie jest dla wszystkich.
- Szczególnie nie dla tych co nie poczują go z poziomu serca.
- Również nie dla tych co już akceptują siebie i kochają swój głos.
- Dla tych co koncertują i odważnie śpiewają.

UWAGA UWAGA! Przewidziany jest specjalny rabat dla osób, które były u mnie na zajęciach indywidualnych lub na warsztatach. Pragnę docenić, że obdarzyliście mnie zaufaniem.

Jak odebrać rabat? Załóż konto rabat zostanie przypisany: https://produkcje.singerton.pl/index.html?p=usersAddProfile

Jeśli coś pójdzie nie tak, napisz do mnie :)
Do zobaczenia w drodze
Agnieszka Śpiewak

Opinie o produkcie (0), wśród wszystkich opinii w sklepie (0)
Opinie o produkcie moga dodać wyłącznie osoby które dokonały zakupu
Jeśli chcesz dodać opinię - zaloguj się lub uwierzytelnij swój adres email
Klienci, którzy dokonywali już zakupów w naszym sklepie i dodadzą opinię mogą liczyć na dodatkowy rabat w wysokości od 2 do 5% na cały asortyment sklepu! Wysokość rabatu uzależniona jest od stopnia zaawansowania Twojej opinii. Aby dodać opinię zaloguj się na swoje konto lub uwierzytelnij swój adres email. Podczas dodawania opinii koniecznie podaj numer Twojego ostatniego zamówienia. Na jego podstawie zidentyfikujemy Cię w naszej bazie i na Twój adres email wyślemy przygotowany specjalnie dla Ciebie kod rabatowy.

Twój adres email:
 
 Strona jest chroniona Prawem Autorskim.
Kopiowanie jej zawartości (opisów oraz zdjęć) jest prawnie zabronione!
SINGERTON.pl (produkcje muzyczne)
ul. Rydla 93, 70-783 Szczecin
NIP: 9551857965
tel. +48 509911052

produkcje.singerton.pl